Kontakt

Norcem AS produserer og selger sement i bulk og storsekk (1000 kg). Salg av småsekk (25 kg) skjer i byggevarebutikker.

 
Salg og marked

For henvendelser vedørerende leveranser av våre produkter.

Markedsdirektør
MarkedsdirektørTor Inge Overrein

73 83 32 02 / 906 91 552

tor-inge.overrein@norcem.no

Markedssjef
MarkedssjefSvein B. Eriksson

22 87 84 00 / 993 74 753

svein.eriksson@norcem.no

Silosjef
Teknisk sjef, silodriftViggo Eriksen

73 83 32 01 / 905 47 698

viggo.eriksen@norcem.no

Regionssjef Sør- og Vestlandet

Regionsjef Sør- og Vest-Norge

Dagfinn Meling

51 57 03 21 / 905 41 955

dagfinn.meling@norcem.no

Regionsjef Mist- og Nord Norge

Regionsjef Midt- og Nord-Norge

John Sunde

73 83 32 03 / 977 29 059

john.sunde@norcem.no

Kirsten H Syvertsen.

Salgssjef Spesialprodukter (CKD, stabilisering, injeksjonssementer, sementsekker, hvit sement)

Kirsten H Syvertsen

22878400 / 95977426

kirsten.syvertsen@norcem.no

Fabrikker og silostasjoner
Norcem Brevik35 57 20 00
Norcem Kjøpsvik75 78 50 00
SilostasjonerSe liste
FoU
FoU-sjef
FoU-sjef
Dr. Knut Ose Kjellsen
Tlf:  +47 35 57 23 57
Mob: +47 975 69 502
Epost: knut.kjellsen@norcem.no
Tom Fredvik. TF Teknisk sjef FoU
TF Teknisk sjef FoU
Teknisk sjef
Dr. Tom Ivar Fredvik
Tlf:  +47 901 71 926
Epost: tom.fredvik@norcem.no
Sigrun Kjær Bremseth. SKB Senioingeniør FoU
SKB Senioingeniør FoU
Senioringeniør
Sigrun Kjær Bremseth
Tlf:  +47 35 57 23 22
Epost: sigrun.bremseth@norcem.no
Petter Thyholdt. PT Senioingeniør FoU
PT Senioingeniør FoU
Senioringeniør
Petter Thyholdt
Tlf:  +47 915 59 100
Epost: petter.thyholdt@norcem.no
Tor Magnus Zachariassen. TMZ Prosjekttekniker FoU
TMZ Prosjekttekniker FoU
Prosjekttekniker
Tor Magnus Zachariassen
Tlf:  +47 35 57 23 94
Mob: +47 472 88 898
Epost: tor.magnus.zachariassen@norcem.no
Anette Gautestad. AG Fou-koordinator
AG Fou-koordinator
FoU-koordinator
Anette Gautestad
Tlf: +47  35 57 20 00
Epost: anette.gautestad@norcem.no
Hovedkontor

For alle henvendelser angående faktura, leverandører etc.

Hovedkontor, sentralbord22 87 84 00
Fakturainformasjon

Adresser:

Norcem A.S
Fakturamottak
Postboks 143 Lilleaker
0216 Oslo

E-faktura:

 Inhc-norcem@maildrop.wm.net

Spørsmål vedrørende fakturaer til Norcem (inn- og utgående fakturaer):
Vennligst kontakt  astrid.norheim@norcem.no

Media

Vetle Houg, kommunikasjonssjef
Telefon: 481 55 478


 

Lokasjoner

Klikk på kartnålene for mer informasjon